O nas

O nas

Agencja au pair APVC ma siedzibę w Niemczech i cieszy się dużą renomą wśród Klientów. Nasze biuro au pair to niezawodny personel, tworzą go zaangażowane osoby, które z pasją podchodzą do pracy. Komunikujemy się w językach polskim i niemieckim.

Oczywiście moglibyśmy tutaj napisać, że jesteśmy najlepszym biurem au pair rekrutującym do Niemiec, świadczymy cudowne usługi i same „naj”, „naj”, „naj”… Ale nie zrobimy tego. Wszystkich chętnych zapraszamy, aby się przekonali osobiście.

Nasze atuty nie ograniczają się jedynie do tego, że:
• Nie mamy żadnych pośredników
• Działamy szybko i sprawnie
• Nie pobieramy, tak jak inne biura au pair, opłat w wys. 800 zł i więcej
• Każdego Klienta traktujemy indywidualnie

Podsumowując, jeśli myślisz o wyjeździe w ramach au pair do Niemiec, chętnie Ci to umożliwimy.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół au pair APVC


Au pair Niemcy

Program au pair Niemcy to wyjazd językowy do Niemiec na okres najczęściej 1-go roku. W tym czasie jego uczestnik, au pair, mieszka u niemieckiej rodziny goszczącej, uczy się języka niemieckego w szkole językowej oraz poznaje kulturę niemiecką.

Au pair ma zapewnione darmowe zakwaterowanie, wyżywienie oraz pełne ubezpieczenie. Rodzina gospodarzy pokrywa także opłaty za szkołę językową oraz wypłaca au pair kieszonkowe.

W zamian au pair podczas pobytu w Niemczech pomaga w opiece nad dziećmi gospodarzy oraz niewielkich sprawunkach domowych.

Oferta wyjazdów językowych au pair skierowana jest do młodych, ambitnych osób ciekawych świata i żądnych nowych przygód.

Au pair Niemcy to atrakcyjna alternatywa dla programów typu: work and travel, Erasmus, DAAD, semestrów na zagranicznej uczelni czy wymiany szkolnej lub studenckiej.